Aš tikiu, kad kiekvienas iš mūsų gali patirti gilų geros sveikatos jausmą. Tai pastovus, aiškus, aukštas energijos lygis, emocinė pusiausvyra, aštrus ir aiškus mąstymas, troškimas palaikyti fizinį aktyvumą ir sąmoningas žinojimas, kas tinka mūsų organizmui, kas gerina mūsų sveikatą ir ko reikia mūsų organizmui kiekvienu momentu. Gera sveikta suteikia gebėjimą nesusirgti infekcinėmis ligomis ir gebėjimą apsaugoti savo organizmą nuo pagrindinių ligų - žudikių, pavyzdžiui, širdies ligų ir vėžio. Taip sulėtinamas senėjimo procesas, ir mes galime gyventi ilgą ir sveiką gyvenimą. Giliausias sveikatos suvokimas yra ne tik laisvė nuo skausmo ir įtampos, bet tikras gyvenimo džiaugsmas, gebėjimas turėti sveiką kūną, kuriuo galima pajausti visus gyvenimo šiame pasaulyje malonumus. 

Alzheimeris ir demencija

Panašiai kaip ir daugumoje degeneracinių ligų atvejų, Alzheimerio tipo demencijos pagrindinė priežastis yra netinkama mityba ir netinkamas gyvenimo būdas.

Alergija

„Alergija“ yra žodis, kuris dažnai mūsų sąmonėje sužadina daugiau papildomų minčių nei turėtų. 

Aknė (spuogai)

Spuogai dažniausiai trukdo paaugliams, kadangi hormonų koncentracijos pakitimas brendimo metu yra esminė spuogų ir kitų odos problemų atsiradimo priežastis. 

Alkoholizmas

Polinkis į alkoholizmą paprastai yra būdingas žmonėms, kurių organizme yra padidėjusi histamino koncentracija. 

Artritas

Yra tik dvi pagrindinės artrito formos, bet labai daug jas sukeliančių priežasčių. 

Aterosklerozė ir krūtinės angina

yra kraujagyslių susiaurėjimas dėl riebalų nusėdimo ant sienelių. 

Anemija

Anemiją gali sukelti geležies,vitamino B12 arba folinės rūgšties trūkumas. Kraujo tyrimas parodys, ar jums trūksta šių medžiagų. 

  • Informacija