Artritas

Artritas

Yra tik dvi pagrindinės artrito formos, bet labai daug jas sukeliančių priežasčių. 


Yra tik dvi pagrindinės artrito formos, bet labai daug jas sukeliančių priežasčių. Osteoartritas, dažniausias senatvėje, apibrėžiamas kaip sąnarių kremzlių susidėvėjimo būsena, sukelianti skausmą ir sustingimą dažniausiai svorį nešančiuose sąnariuose (kelio, klubo, pėdos, stuburo sąnariuose). Reumatoidinis artritas pakenkia viso kūno sąnarius, ne tik svorį nešančius.
Maisto papildai antioksidantai, būtinosios riebalinės rūgštys ir žoliniai preparatai iš bosvelijos, kurkuminas ir kai kurie apynių ekstraktai sumažina uždegimą. B grupės vitaminai ir vitaminas C palaiko endokrininę sistemą, kuri kontroliuoja kalcio apykaitą. Vitaminas D, kalcis, magnis ir boras palaiko kaulo sveikatą. Gliukozaminas ir MSM (methyl sulfonyl methane) atstato sąnarių sveikatą.

Mitybos patarimai

Nevartokite antinksčius stimuliuojančių medžiagų: arbatos, kavos,cukraus ir rafinuotų angliavandenių. Gerkite daug vandens ir vaistažolių arbatų. Išsitirkite dėl alergijos ir atlikite plaukų mineralų tyrimą, kad sužinotumėte jūsų organizmo mineralų būklę.

Papildai

2 dozės multivitaminų ir mineralų komplekso


2 dozės antioksidantų komplekso 


2 dozės vitamino C 1000 mg


2 dozės būtinųjų Omega-3 ir Omega-6 riebalinių rūgščių