„Omega-3 Salmon Oil Plus“, žuvies taukų maisto papildas Neolife

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: 929
  Kaina 3490
  Šią prekę turime sandėlyje.

  Prekes pristatysime per 1-2 d.d. 

  Prekes pristatysime per 7-10 d.d. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 3490 taškų.

  Omega-3 Salmon Oil Plus“ Tai puikus būdas padidinti omega-3 riebalų rūgščių kiekį savo mityboje. Kiekvienoje 3 kapsulių normoje iš viso yra 1070 mg omega-3 riebalų rūgščių, kurios apima standartizuotą visų aštuonių, natūralių, žmogaus mityboje esančių omega-3 rūgščių, įskaitant EPR bei DHR, kiekį. 

  Prekės etiketė

   

  90 kapsulių – Grynasis kiekis 92 g 

  Prekės ženklas
  Neolife
 • Visos žaliavos patikrintos dėl potencialių 200 žalingų medžiagų, taip pat gyvsidabrio ir švino. EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą.
  DHR padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą.Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.  OMEGA-3 SALMON OIL PLUS Maisto papildas Omega-3 polinesočiosios riebalų rūgštys (EPR, DHR, DPR).„Omega-3 Salmon Oil Plus” maisto papildas yra skirtas tiems, kurie nori papildyti omega-3 riebalų rūgščių EPR, DHR ir DPR kiekį organizme (maisto papilde yra mažiausiai 55% EPR,DHR ir DPR).Nerekomenduojama vartoti asmenims, kuriems yra sumažėjęs kraujo krešumas.

  Sudedamosios dalys: lašišų aliejaus (žuvys) ir omega-3 riebalų rūgščių koncentratas (tunų, sardinių ir ančiuvių) (žuvys) (67,52%), želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis.

   


   

   

  90 kapsulių – Grynasis kiekis 92 g 

$groupsApi = (new MailerLiteApi\MailerLite("e2c0f184432a6e9306cd5115e83860d5"))->groups(); $subscriber = [ 'email' => 'john@example.com', 'fields' => [ 'name' => 'John', 'last_name' => 'Doe', 'company' => 'John Doe Co.' ] ]; $response = $groupsApi->addSubscriber(GROUP_ID, $subscriber); // Change GROUP_ID with ID of group you want to add subscriber to