„Garlic Allium Complex“, česnako ir svogūno maisto papildas Neolife

 • „Garlic Allium Complex“, česnako ir svogūno maisto papildas Neolife

  Kodas: 555
  Kaina 2470
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 39 vnt.

  Prekes pristatysime per 1-2 d.d. 

  Prekes pristatysime per 2-10 d.d. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 2470 taškų.

  „Neolife Garlic Allium Complex“  sudėtyje yra natūralių maistinių medžiagų iš česnakinių daržovių. Kiekvienoje dozėje yra 4200 mcg gryno alicino, taip pat svogūnų, laiškinių česnakų ir porų bioaktyvių medžiagų. Išskirtinė technologija pristato aktyvųjį aliciną tiesiai į žarnyną sustiprindama įsisavinimą ir pašalindama česnako kvapą.  

   

   

  Prekės etiketė

  60 tablečių - Grynasis kiekis 24 g 

  Prekės ženklas
  Neolife
 • "Neolife Garlic Allium Complex“  Suteikia natūralių maistinių medžiagų iš česnakinių daržovių.Išskirtinė „tikslinė pristatymo" technologija pristato aktyvųjį aliciną tiesiai į žarnyną, pašalindama česnako kvapą ir sustiprindama absorbavimą.Jokio česnako kvapo!

  Sudedamosios dalys: česnakų ekstraktas (55,94%), užpildas mikrokristalinė celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga stearinorūgštis, svogūnų ekstraktas (2,48%), stabilizatorius etilceliuliozė, stabilizatorius vidutinio ilgio grandinės trigliceridai, stabilizatorius oleino rūgštis, porų milteliai (2,23%), dažiklis titano dioksidas, dažiklis natrio alginatas, lipnumą reguliuojanti medžiaga silicio dioksidas,rozmarino ekstraktas (0,62%), stabilizatorius šelakas, laiškinių česnakų ekstraktas (0,06%), glajinė medžiaga talkas. Dienos normaatitinka 1800 mg česnako ir 900 mg svogūno. Vienoje tabletėje yra 2,1 mg alicino.


  60 tablečių - Grynasis kiekis 24 g