Alzheimeris ir demencija

Alzheimeris ir demencija

Panašiai kaip ir daugumoje degeneracinių ligų atvejų, Alzheimerio tipo demencijos pagrindinė priežastis yra netinkama mityba ir netinkamas gyvenimo būdas.

Panašiai kaip ir daugumoje degeneracinių ligų atvejų, Alzheimerio tipo demencijos pagrindinė priežastis yra netinkama mityba ir netinkamas gyvenimo būdas. Smegenų pakenkimas demencijos atveju yra sukeltas uždegiminių procesų, kurie atsirado dėl toksinio poveikio oksidantų, padidėjusio cukraus kiekio kraujyje, padidinto kortizolio kiekio, padidintos homocisteino koncentracijos ir toksino metalų (aliuminio, vario, gyvsidabrio) poveikio. Labai maži gyvsidabrio kiekiai gali pakenkti nervinį audinį taip pat, kaip Alzheimerio ligos atveju.
Vienas geriausių būsimos demencijos ar Alzheimerio ligos žymenų yra homocisteino koncentracija kraujo serume. Jeigu ji didelė, būtina vartoti didelius kiekius vitamino B6 (100mg), vitamino B12 ( 100 mcg) ir folinės rūgšties (800 mcg). Šie papildai padės sumažinti homocisteino kiekį jūsų kraujyje.

Mitybos patarimai
Valgykite daug šviežių vaisių ir daržovių (būtina sumaišyti kartu įvairių spalvų daržoves ir uogas, pavyzdžiui, mėlynes, burokėlius, morkas, geltonus pipirus ir žalias daržoves), valgykite sėklas ir žuvį, turtingą Omega-3 riebalinėmis rūgštimis ir vitaminu E, pavyzdžiui, skumbrę, lašišą ir tuną. Valgykite natūralų maistą, nevartokite rafinuotų maisto produktų: cukraus, alkoholio, kepto maisto, venkite rūkimo.

Papildai
2 dozės multivitaminų ir mineralų komplekso per dieną (Formula IV)


3 dozės antioksidantų komplekso (Betaguard, Carotenoid complex, Flavonoid complex, Wheat Germ Oil with Vitamin E, Cruciferous Plus )


4 dozės vitamino C (Sustained release vitamin C)


3 dozės omega-3 (Omega-3 Salmon Oil Plus)