„Tre“, maisto papildas, maistinių medžiagų ekstraktas Neolife

 • „Tre“, maisto papildas, maistinių medžiagų ekstraktas Neolife

  Kodas: 735
  Kaina 5480
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 3 vnt.

  Prekes pristatysime per 1-2 d.d. 

  Prekes pristatysime per 2-10 d.d. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 5480 taškų.

  Tre“ Tai ne tik sultys! Tai maistinių medžiagų ekstraktas, skanus ir gaivinantis gėrimas, kuris suteikia granatų, kopūstpalmių ir žaliosios arbatos stipriųjų savybių jūsų gerai savijautai.

   

   

  Prekės etiketė

   

  Grynasis kiekis: 750 ml   

  Prekės ženklas
  Neolife
 • „Tre“ stiprus, unikalus grynų ekstraktų derinys iš granatų, kopūstpalmių vaisių ir žaliosios arbatos, papildytas originaliu GNLD "Inflox" uogų mišiniu su resveratroliu ir alfa lipo rūgštimi, natūraliai pasaldintas agavų nektaru.

  Suteikia vertingo resveratrolio, kurio yra vynuogėse, ir kitų vandenyje tirpių būtinų augalinės kilmės maistinių medžiagų. Stiprus, standartizuotas aktyvių medžiagų kiekis - granatų vaisių punikalagenų ir žaliosios arbatos polifenolių. Skanus ir koncentruotas: nuo pat pirmojo gurkšnio pajausite jo gaivinantį skonį ir energijos teikiančią galią. Stiprus "Tre" - tai gaivinantis ekstraktas, palaikantis žemą glikemijos lygį.

  Sudedamosios dalys: vanduo, granatų sėklų minkštimo koncentratas (Punica granatum – paprastasisgranatmedis) (10%), vynuogių odelių koncentratas (Vitis vinifera – tikrasis vynmedis) (10%), gavų sirupas (8%), uogų ekstraktas (Vaccinium corymbosum – aukštoji šilauogė; Sambucus nigra – juodauogis šeivamedis; Vaccinium macrocarpon – stambiauogės spanguolės; Ribes nigrum – juodieji serbentai; Vitis vinifera – tikrasis vynmedis, Vaccinium myrtillus – paprastosios mėlynės) (0,1%), žaliosios arbatos ekstraktas (Camellia sinensis – kininis arbatmedis) (0,08%), alfa lipo rūgštis (0,06%), konservantas natrio benzoatas; granatų sėklų minkštimo ekstraktas (Punica granatum – paprastasis granatmedis) (0,04%), kopūstpalmės vaisių koncentratas (Euterpe oleracea – aliejinė kopūstpalmė) (0,03%), vynuogių odelių ekstraktas (0,02%). 

   

   Grynasis kiekis: 750 ml