„Tre-en-en“, maisto papildas Neolife

 • „Tre-en-en“, maisto papildas Neolife

  Kodas: 927
  Kaina 6240
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 50 vnt.

  Prekes pristatysime per 1-2 d.d. 

  Prekes pristatysime per 2-10 d.d. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 6240 taškų.

  Tre-en-en“sveikų grūdų koncentratas maitina ląsteles ir suteikia energijos ir gyvybingumo. Sveikuose grūduose esantys lipidai ir steroliai yra būtini veiksmingai funkcionuojančioms ląstelėms. „Tre-en-en“ grūdų koncentratas aprūpina unikaliu ir ypatingu mišiniu iš sveikų šaltinių: kviečių gemalų, ryžių sėlenų ir sojos pupelių. Sudėtyje yra lipidų ir sterolių, kurių dažnai stokoja mūsų mityba. 

   

   

   

  Prekės etiketė

   

  120 kapsulių - Grynasis kiekis 120g  

  Prekės ženklas
  Neolife
 • Padeda jūsų ląstelėms palaikyti gerą lipidų pusiausvyrą. Suteikia gerųjų lipidų ir sterolių, užpildo šiomis būtinomis maistinėmis medžiagomis galimas jūsų mitybos spragas.Šiuolaikinio grūdų apdorojimo proceso metu pašalinamos labai daug maistinių medžiagų turinčios grūdų luobelės, kuriose yra lipidų, sterolių ir kitų būtinų, mūsų mitybai svarbių maistinių medžiagų. Dėl to ląstelės nesugeba veiksmingai funkcionuoti.„NeoLife“gali pasiūlyti sprendimą.„Tre-en-en“grūdų koncentratas aprūpina lipidais ir steroliais,užpildydamas galimas mitybos spragas.

  TRE-EN-EN® • Ryžių sėlenų, sojų ir kviečių gemalų aliejaus turintis maisto papildas

  Sudedamosios dalys: ryžių sėlenų aliejus (30,87%), sojų aliejus (23,19%), kviečių gemalų aliejus (15,44%), želatina, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis, stabilizatorius bičių vaškas; kviečių gemalų milteliai (1,03%), ryžių sėlenų milteliai (1,03%), dažiklis titano dioksidas, antioksidantas tokoferolių koncentruotas ekstraktas, dažiklis chlorofilinų vario kompleksai.
   

   

  120 kapsulių - Grynasis kiekis 120g