„Magnesium Complex“ maisto papildas Neolife

 • „Magnesium Complex“ maisto papildas Neolife

  Kodas: 805
  Kaina 2450
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 37 vnt.

  Prekes pristatysime per 1-2 d.d. 

  Prekes pristatysime per 2-10 d.d. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 2450 taškų.

  Magnis - svarbus mineralas, būtinas daugiau nei 700 biocheminių reakcijų organizme. „NeoLife Magnesium Complex“  dviejose tabletėse yra 300 mg magnio. Magnis padeda palaikyti normalią baltymų sintezę ir raumenų funkciją bei nervų sistemos veiklą. Jis taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį bei palaikyti normalią energijos apykaitą.Magnis yra gyvybiškai svarbus komponentas, kuris kartu su kalciu ir vitaminu D padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę.

  Prekės etiketė

  60 tablečių - Grynasis kiekis 47 g 

  Prekės ženklas
  Neolife
 • „NeoLife Magnesium Complex “ dviejose tabletėse yra 300 mg magnio iš trijų pagrindinių šaltinių: dvigubų aminorūgščių magnio chelatas sujungtas su glicinu, Tri-magnio citratas, magnio oksidas.„NeoLife Magnesium Complex“yra originalus mišinys iš burokėlių, lapinių kopūstų, brokolinių kopūstų bei ridikų. Šie pilnaverčio maisto produktai suteikia augalinių maistinių medžiagų ir yra natūralūs magnio šaltiniai.100% Veganiškas Pagaminta visiškai be gyvūninės kilmės ingredientų. Magnio kompleksas atitinka griežtus žaliavų atrankos kriterijus, kurių tikisi papildus vartojantys vegetarai bei veganai. Sukurtas naudojant technologiją, kuri padidina biologinį prieinamumą ir užtikrina greitą ir maksimalų įsisavinimą.

  Sudedamosios dalys:

  magnio bisglicinatas, magnio oksidas, citrinų rūgšties magniodruskos, užpildas mikrokristalinė celiuliozė, raudonųjų burokėlių milteliai, lapiniųkopūstų milteliai, kryžmažiedžių mišinys (valgomųjų ridikų, lapinių kopūstų ir brokolinių kopūstų ekstraktai), lipnumą reguliuojančios medžiagos: stearino rūgštis,silicio dioksidas; stabilizatorius skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, užpildas kalcio karbonatas, glazūros medžiaga hidroksipropilmetilceliuliozė, drėgmę išlaikanti medžiaga glicerolis.

  60 tablečių - Grynasis kiekis 47 g