MAGNESIUM COMPLEX

MAGNESIUM COMPLEX


  

Magnis yra vienas iš gausiausia organizme randamų mineralų. Daugiausia jo randama mūsų ląstelėse ir kauluose, todėl mitybos vaidmuo yra labai svarbus. Magnis yra būtinas daugiau nei 700 biocheminis reakcijų organizme. Jis padeda išlaikyti elektrolitų pusiausvyrą, palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą bei normalią psichologinę funkciją. Taip pat padeda palaikyti normalią kaulų bei dantų būklę. Magnis yra gyvybiškai svarbus komponentas palaikantis normalią baltymų sintezę bei normalią raumenų funkciją, be to jis dalyvauja ląstelių dalijimosi procese. Jis taip pat padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Be to, magnis stipriai įtakoja fizinę būklę. Pakankamas magnio kiekis yra labai svarbus tiek profesionaliems sportininkams, tiek ir mėgėjams. Magnis vaidina svarbų vaidmenį ląstelių reakcijose, padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalią raumenų funkciją, o tai ypač svarbu jėgos ir ištvermės treniruočių metu. Yra daug priežasčių, dėl kurių gali atsirasti magnio trūkumas - mažai magnio turinčių maisto produktų vartojimas, ūkininkavimo būdo pokyčiai, maisto perdirbimo metodai, taip pat receptinių bei nereceptinių vaistų vartojimas. Būtent todėl ,,NeoLife" Mokslo patarėjų taryba sukūrė magnio kompleksą ,,Magnesium Complex". ,,Magnesium Complex" apjungia tris gerai žinomas magnio formas ,Tri-Mag" mišinyje ir pilnaverčio maisto augalines maistines medžiagas ,,PhytoMag" mišinyje, kurios puikiai papildo mitybą.

Kodėl magnio papildas?  

 • Magnis padeda palaikyti normalias organizmo funkcijas. Jis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją bei nervų sistemos veiklą, normalią baltymų sintezę bei kaulų būklę
 • Magnis padeda palaikyti normalią energijos apykaitą, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. 
 • Normaliai kaulų būklei palaikyti, magnis yra būtinas kartu su kalciu ir vitaminu D.  
 • Magnis padeda atkurti idealų magnio ir kalcio santykį organizme.  
 • Magnis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.  

 

Kodėl ,,NeoLife Magnesium Complex ''?  

 • ,,Neolife Magnesium Complex" yra maisto papildas su magniu, kurio sudėtyje yra biologiškai prieinamo magnio iš trijų pagrindinių šaltinių (,Tri-Mag" mišinyje) ir pilnaverčio maisto augalinių medžiagų (,,PhytoMag" mišinyje).  
 • NeoLife Tri-Mag" dviejose tabletėse yra 300 mg magnio iš trijų pagrindinių šaltinių. Dvigubų aminorūgščių magnio helatas yra sujungtas su glicinu, siekiant išgauti itin biologiškai prieinamą ir įsisavinamą
  magnio formą. Dvigubų aminorūgščių mineralinės chelacijos procesą sukūrė dr. Arthur Furst.
  Tri-magnio citratas yra organiškai sujungtas natūralus magnio šaltinis, turintis didelį biologinį prieinamumą. Magnio oksidas turi didžiausią magnio koncentraciją ir yra lengvai įsisavinamas.  
 • ,,NeoLife PhytoMag" yra originalus mišinys iš burokėlių,lapinių kopūstų, brokolinių kopūstų bei ridikų. Šie pilnaverčio maisto produktai suteikia augalinių maistinių medžiagų ir yra natūralūs magnio šaltiniai.  
 • Magnio kompleksas yra sukurtas naudojant technologiją, kuri padidina biologinį prieinamumą ir užtikrina greitą ir visišką dezintegraciją, ištirpimą ir dispersiją. Ši unikali technologija yra orientuota į tris svarbiausius virškinimo etapus ir optimalų biologinį prieinamumą: 
  Dezintegracija- tabletės greitai suyra skrandyje. Ištirpimas - veikliosios medžiagos greitai ištirpsta skrandžio turinyje. Dispersija - kai skrandžio turinys pereina į žarnyną, veikliosios medžiagos yra plačiai išsklaidomos, todėl maksimaliai padidėja biologinis prieinamumas ir nauda vartotojams. 
 • Vegetariška/veganinė formulė. Pagaminta visiškai be gyvūninės kilmės ingredientų. Magnio kompleksas atitinka griežtus žaliavų atrankos kriterijus, kurių tikisi papildus vartojantys vegetarai bei veganai. 
 • Be dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų, saldiklių ir konservantų.