KOFERMENTAS Q10(KOQ10 DAR VADINAMAS UBICHINONU)

KOFERMENTAS Q10(KOQ10 DAR VADINAMAS UBICHINONU)

Kofermentas Q10 (KoQ10 dar vadinamas ubichinonu) yra riebaluose tirpus junginys , randamas kiekvienoje gyvo organizmo ląstelėje.KoQ10 yra visose žmogaus kūno ląstelėse, daugiausia jo koncentruojasi apie energiją gaminančias mitochondrijas.Dėl savo unikalios, riebaluose tirpios struktūros KoQ10  gali lengvai egzistuoti ir už ląstelės membranos ribų.KoQ10 nyksta arba natūraliai su amžiumi organizme  sumažėjus gamybos efektyvumui (biosintezei) , arba dėl padidėjusio medžiagų apykaitos poreikio, arba dėl abiejų priežasčių.Mūsų natūraliai gaminamo KoQ10 kiekis mažėja su amžiumi, dažniausiai jo kiekis sulaukus 50-ties sumažėja daugiau kaip 50%. Žinoma, kad mitybos gyvenimo būdo įpročiai ir receptinių vaistų vartojimas išeikvoja KoQ10 atsargas.Ypatingą susirūpinimą kelia cholesterolio mažinimo skirtų vaistų, "statinų"vartojimas , kurie griauna natūralią KoQ10 biosintezę organizme.

"Neolife CoQ10"  praturtintas maistinėmis medžiagomis. Jo išskirtinę, originalią formulę , papildytą specialiai atrinktomis maistinėmis medžiagomis, daugelį metų kurė "Neolife" Mokslo patarėjų tarybos mokslininkai ir mūsų pasaulinė Mokslo ir Technologijų komanda.

 

 

 

         Kodėl KoQ10 maisto papildas ?

 

 • KoQ10 lygis senstant natūraliai mažėja dėl organizme sulėtėjusio medžiagų susidarymo (biosintezės) ir/arba dėl lėtesnio medžiagų apykaitos proceso. Todėl dažnai sulaukus 50 metų  jo lygis krenta daugiau kaip 50%.
 • Žinoma ,jog mitybos ir gyvenimo įpročiai taip pat mažina KoQ10  lygį.
 • Dėl kai kurių receptinių , ypač  cholesterolio koncentraciją mažinančių statinų , bei kitų nereceptinių vaistų vartojimo organizme gali imti trūkti KoQ10 .

 

         Kodėl "Neolife" CoQ10 maisto papildas ? 

 

 • Suteikia 100 mg natūralaus itin gerai įsisavinamo KoQ10 .
 • Išskirtinis "Neolife" augalinių lipidų ir sterolių  mišinys. Išgaunamas iš sveikų grūdų lipidų ir sterolių.
 1. Suteikia keturis tokotrienolius , gaunamus iš ryžių.
 2. Taip pat keturis augalinius sterolius: beta-sitosterolį , kampasterolį , stigmasterolį ir brasikasterolį iš sojos.
 • Originalus "Neolife" polifenolių mišinys suteikia natūralių , iš sveikų produktų gaunamų  polifenolių ,o taip pat resveratrolių  iš raudonųjų vynuogių.
 • Natūralūs , šalto spaudimo aliejai , išsaugantys maistinę vertę.
 • Lengvai nuryjamos želatino kapsulės.
 • Su L-cisteinu , svarbia aminorūgštimi , reikalinga gliutationo biosintezei ląstelėse.
 • Kitos svarbios sudedamosios dalys : saulėgražų lecetinas , kokosų vidutinės grandinės trigliceridų (MCT) aliejus, ryžių sėlenų aliejus padeda įsisavinti KoQ10 .
 • Jokių dirbtinių medžiagų ! Be dirbtinių dažiklių , kvapiųjų medžiagų, saldiklių ar konservantų.