„Kal-Mag Plus D“, mineralų maisto papildas Neolife

 • „Kal-Mag Plus D“, mineralų maisto papildas Neolife

  Kodas: 724
  Kaina 2620
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Likutis: 29 vnt.

  Prekes pristatysime per 1-2 d.d. 

  Prekes pristatysime per 2-10 d.d. 

  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 2620 taškų.

  Kalcis ir magnis vaidina svarbų vaidmenį žmogaus gyvenime, padeda palaikyti normalias kaulų, dantų ir raumenų funkcijas. Su amžiumi mažėja kalcio įsisavinimas, todėl svarbu gauti jo pakankamą kiekį. „NeoLife Kal-Mag Plus D“  ypatingoje formulėje derinama kalcio, magnio ir vitamino D3 galia.

   

   

   

  Prekės etiketė

   

  180 tablečių - Grynasis kiekis 126g   

  Prekės ženklas
  Neolife
 • Trys „Kal-Mag Plus D“tabletės suteikia 450 mg kalcio ir 225 mg magnio, tai optimali norma (2:1), ir 5 µg vitamino D3 - tai yra 100% referencinės maistinės vertės (RMV). Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti. Kalcis ir magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją. Magnis ir vitaminas D padeda palaikyti normalią kaulų ir dantų būklę. "KAL-MAG PLUS D" - maisto papildas su kalciu, magniu ir vitaminu D3. Kalcis reikalingas normaliai kaulų ir dantų būklei palaikyti, padeda palaikyti normalų nervų impulso perdavimą bei normalią raumenų veiklą. Kalcis taip pat padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir normalų virškinimo fermentų veikimą. Magnis padeda palaikyti normalią raumenų ir dantų būklę, o vitaminas D normalią kalcio absorbciją ir įsisavinimą bei normalią imuninės sistemos veiklą.

  Sudedamosios dalys: kalcio karbonatas, magnio hidroksidas, užpildas: mikrokristalinė celiuliozė, stabilizatorius: skersinio ryšio natrio karboksimetilceliuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga:riebalų rūgštys, riebalų rūgščių kalcio druskos, silicio dioksidas; vitaminas D3 (cholekalciferolis).


   

   

   

  180 tablečių - Grynasis kiekis 126g