Flavonoidai – karotenoidų giminaičiai

Flavonoidai – karotenoidų giminaičiai

Jei karotenoidus vadiname spalvotaisiais gamtos pigmentais, suteikiančiais raudoną,oranžinę, geltoną ir tamsiai žalią spalvą, tai flavonoidus galime vadinti gyvybinguoju spalvos paletės sluoksniu. Flavonoidai atstovauja didžiulį augalinės kilmės maisto medžiagų būrį. Nepaisant to, jog ištirta tik nedaugelis augalų, iki šiol rasti 4000 skirtingų flavonoidų tipų. Flavonoidai dėl jų cheminės struktūros yra didžiulio junginių būrio, vadinamų polifenolais, dalis. Flavonoidai yra augalų pigmentai, suteikiantys jiems ryškių spalvų: mėlyną, violetinę, ryškiai žalią, kuriomis pasipuošusios gėlės, lapai, vaisiai ir daržovės. Beje, daugelisgeltonų, oranžinių ir raudonų pigmentų (tie, kurie nėra karotenoidai) priklauso flavonoidų šeimai. Kitas skirtumas: karotenoidai tirpūs lipiduose, o flavonoidai labiausiai tirpsta vandenyje. Turint omenyje mūsų maistą, daugiausiai flavonoidų yra vaisiuose ir daržovėse. Daug flavonoidų yra arbatoje, vyne, citrusiniuose vaisiuose ir uogose. Flavonoidai veikia kaip skydas ir apsaugo nuo ultravioletinių spindulių. Viena svarbiausių flavonoidų funkcijų – saugoti vandeningas zonas apie ląstelę beiorganizmo skysčius, pvz., kraują.

 


Kodėl flavonoidai?


• Tai efektyvi apsauga nuo oksidacinės pažaidos, kovojanti su laisvaisiais radikalais.


Kodėl „NeoLife Flavonoid Complex“?


• Plataus spektro, vandenyje tirpstantys maisto papildai. „Flavonoid Complex“ maisto papilde yra visų flavonoidų rūšių: flavonų, flavanolių, flavanonų, antocianinų ir katechinų, kurių yra daržovėse ir vaisiuose.


• Natūralios medžiagos. Ypatingą flavonoidų mišinį ir koncentratą gaminame iš natūralių spanguolių, kopūstų, žaliosios arbatos (be kofeino), burokėlių, šeivamedžio uogų, aviečių, vaivorų, raudonųjų ir juodųjų vynuogių, apelsinų, citrinų ir greipfrutų. Mišinys papildomas vitaminu C absorbcijai sustiprinti.


• Papilde esančių flavonoidų kiekis nustatytas remiantis laboratoriniais tyrimais.„Flavonoid Complex“esantį flavonoidų kiekį patvirtino laboratoriniai tyrimai.

• Patogu naudoti. Kiekvienoje tabletėje yra optimalus flavonoidų kiekis iš flavonoidų turtingų daržovių ir vaisių.

• Natūralus.