BOTANICAL BALANCE

BOTANICAL BALANCE

Turint omenyje, jog gliukozė yra pagrindinis organizmo kuras, jos įsisavinimo ir  panaudojimo subalansavimas yra vienas svarbiausių fiziologinių procesų. Suvalgytas maistas skaidomas virškinamajame trakte. Maistinės medžiagos prieš tolesnį  paskirstymą per kraują pasiekia kepenis, kuriose gliukozė kaupiama kaip glikogenas.  Tokie hormonai, kaip insulinas ir gliukagonas, padeda reguliuoti gliukozės lygį kraujyje  ir jos tiekimą per kraują energiją gaminančios ląstelėms. Labai svarbu visą gyvenimą  išlaikyti sveiką, veiksmingą gliukozės balansą. Valgydami sveiką maistą ir būdami  fiziškai aktyvūs galime padėti organizmui tinkamai funkcionuoti, apsaugodami jį nuo  bet kokio disbalanso visų gyvybiškai svarbių fiziologinių procesų metu.  Deja, nemažai žmonių šiandien vartoja daug rafinuotą angliavandenių ir sočiųjų riebalų bei nepakankamai vaisių ir daržovių. Tai skatina svorio augimą, taip pat  prisideda prie gliukozės koncentracijos kraujyje disbalanso. Be to, daugelis žmonių nėra fiziškai aktyvūs. Tyrimai parodė, kad norint palaikyti gerą sveikatą ir sumažinti  gliukozės koncentracijos disbalanso riziką kraujyje užtenka vos 30 min. vidutinio  intensyvumo fizinės veiklos per dieną penkis kartus per savaitę.   

 

 

,,NeoLife" Mokslo patarėjų taryba sukūrė ,,Botanical Balance" - holistinė formulę,  apjungiančią senovės išmintį iš ajurvedinės ir tradicinės kinų žolelių medicinos,  paremtą šiuolaikiniu pažangiu klinikiniais tyrimais pagrįstu mokslu. Šių stiprų poveikį  turinčių iš sveikų šaltinių gautų medžiagų tarpe yra originalus ajurvedinis augalinis  mišinys su alfa lipo rūgštimi ir chromu iš GTF mielių (pati bioaktyviausia forma).  Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą ir normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.  

 

                      Kodėl augalinis maisto papildas su chromu?  

  • Suteikia jūsų organizmui natūralių jo veiklą palaikančių  maistinių medžiagų. Chromas padeda palaikyti  normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.  

 

                      Kodėl ,,NeoLife Botanical Balance"?  

  • Išskirtinė ,,NeoLife" formulė apjungia senovės išmintį  iš ajurvedinės ir tradicinės kinų žolelių medicinos bei  pagrindžia ją šiuolaikiniu pažangiu klinikiniais tyrimais  pagrįstu mokslu.  

  • Su cinamonais (Cassia), kurie nuo seniausių laikų naudojami maisto gamybai, taip pat kaip natūrali gydomoji medžiaga.  

  • Su kurkuminu (Curcuma longa L.), pačia bioaktyviausia ciberžolėse esanti medžiaga.  

  • Su ciberžolėmis (Curcuma longa L), pasižyminčiomis plačiu kurkominoidų spektru.  

  • Sudėtyje yra alfa lipo rūgšties ir chromo iš GTF  mielių (pati bioaktyviausia forma). Chromas padeda palaikyti normalią maistinių makromedžiagų apykaitą  ir normalią gliukozės koncentraciją kraujyje.  

  • 100% veganiškas   

  • Sukurtas gamtos